domenica, Febbraio 25, 2024
HomeVideoRTV Ora - TGCOM: Shqipëria e modës, midis natës dhe plazheve të...

RTV Ora – TGCOM: Shqipëria e modës, midis natës dhe plazheve të Karaibeve

#rtvora
Bregdeti i Jugut shqiptar është pasqyruar në një artikull të gjatë në median italiane, TGCOM, ku ftohen të apasionuarit pas plazheve që të vizitojnë Shqipërinë. Vlora, Saranda, Himara, Durrësi dhe destinacione të tjera, shihen si mundësi e shkëlqyer për të kaluar pushimet, e ndërthurur kjo edhe me çmimet e favorshme të akomodimit në hotele.

Media italiane TGCom i ka kushtuar një artikull të veçantë turizmit shqiptar, veçanërisht bregdetit.

Në një shkrim të titulluar “Shqipëria e modës midis natës dhe plazheve të Karaibeve”, në artikull përmenden 8 plazhet e vendit, në zonën e jugut.
Për më shumë lexoni në:

Follow RTV Ora

Subscribe To “Ora News” on YouTube Channel for NEWS HERE:

Subscribe To “Ora News” on YouTube Channel for TV Shows HERE

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE

Follow Ora News on Instagram Here

Follow Ora News on Twitter

Follow Ora News on Google+ HERE

source

RACCOMANDATI PER TE

LASCIA UN COMMENTO

Per favore inserisci il tuo commento!
Per favore inserisci il tuo nome qui

- Advertisment -

LEGGI ANCHE

- Advertisment -

Commenti recenti